Laeb
Menu
  • No products in the cart.
Go to cart

Total : 0.00

UKU juhtpuldid

323.00624.00

UKU juhtpult muudab sauna kütmise lihtsaks ja mugavaks. Saate selle ühendada oma sauna tulede / ventilatsiooni ja aurusti funktsioonidega ning reguleerida neid kõiki puldist. Ohutu saunaelamuse tagamiseks on UKU varustatud uksesensori, ülekuumenemiskaitse ja lapselukuga. UKU saab kasutada koos erinevate tootjate küttekehadega.

UKU on saadaval nii puidust kui ka erinevat värvi plastikust korpustega. Puitkorpused valmivad käsitööna termotöödeldud saarepuust.

 

Puhasta
Tootekood: Juhtpult Kategooria:

Kirjeldus

Stiilse UKU Local juhtpuldiga on sauna kütmine lihtne ja mugav. UKU Local on mõeldud kohapealseks kasutamiseks ning on varustatud ukseanduri, ülekuumenemiskaitse ja lapselukuga.

UKU WIFI või GSM seadet saab lisaks kontrollpuldile juhtida ka nutitelefoniga, spetsiaalse mobiilirakenduse abil. Nii saate sauna tööle panna olles ise alles kodust kaugel.
Laadige alla HUUMi rakendus oma mobiiltelefoni operatsioonisüsteemi rakenduste lehelt:

• IOS – App Store

• Android – Google play

• Veebirakendusest – app.huum.eu.

Rakenduse kasutamine koos UKU GSM-iga on esimene aastat tasuta ja pärast seda maksab see 29 € / aastas. Aastatasu sisaldab mobiilirakenduste funktsioone, mobiilset andmesidet, turvalist serverit, mobiilirakenduste piiramatut arvu kasutajaid, rakenduste ja puldi tarkvarauuendusi. Puldit saab alati kasutada ka ilma mobiilirakenduseta.

Lisainfo

Tegumood

Hall, Kollane, Must, Puidust, Valge

Võimalused

UKU GSM, UKU Local, UKU Wi-Fi

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security