Stiilse UKU Local juhtpuldiga on sauna kütmine lihtne ja mugav. UKU Local on mõeldud kohapealseks kasutamiseks ning on varustatud ukseanduri, ülekuumenemiskaitse ja lapselukuga.

UKU WIFI või GSM seadet saab lisaks kontrollpuldile juhtida ka nutitelefoniga, spetsiaalse mobiilirakenduse abil. Nii saate sauna tööle panna olles ise alles kodust kaugel.
Laadige alla HUUMi rakendus oma mobiiltelefoni operatsioonisüsteemi rakenduste lehelt:

• IOS – App Store

• Android – Google play

• Veebirakendusest – app.huum.eu.

Rakenduse kasutamine koos UKU GSM-iga on esimene aastat tasuta ja pärast seda maksab see 29 € / aastas. Aastatasu sisaldab mobiilirakenduste funktsioone, mobiilset andmesidet, turvalist serverit, mobiilirakenduste piiramatut arvu kasutajaid, rakenduste ja puldi tarkvarauuendusi. Puldit saab alati kasutada ka ilma mobiilirakenduseta.

Tegumood

Hall, Kollane, Must, Puidust, Valge

Võimalused

UKU GSM, UKU Local, UKU Wi-Fi

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudanti um.